• Свеж
Златен тон принцеза ЦЗ широк бенд свадба прстен

Златен тон принцеза ЦЗ широк бенд свадба прстен

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Создадено во амбиент на блескава златна плоча 14 KT, овој полирана широка лента покажува исклучителен пасијанс. Каменот со принцеза е импресивен 7мм х 7мм (3,33 карати) сместени во амбиент од четири. Бендот е 8мм (5/16-инчен) пред и тапин до 4мм (3/16-инчи) во грб. Златен тон принцеза ЦЗ широк бенд Свадба прстен : Златен тон финиш за пополнување во целосна големина од 6 до 10.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поголема Од Математика Симбол Отпорен На Вода Привремена Тетоважа Постави Лажни Тело Уметност Колекција-Светло Сина

Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат к

DEN 1.33

Уникатен Разбој Цврст Тепих Перивинкл Сина 4 '1 Тркалезна Цврста Модерна Совршена За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Од Колекцијата Солидна Бушава, оставете извонреден впечаток на вашите гости и најблиски со тоа што ќе г�

DEN 1536.32