• Свеж
Се прашувам нација за момчиња Училишна униформа за кратки ракави за перформанси на ракав

Се прашувам нација за момчиња Училишна униформа за кратки ракави за перформанси на ракав

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Академици и атлетика пријателски расположен, Униформската униформа на Училиштата за момчиња на „Wonder Nation“ е омилен и за децата и родителите. Направено од здив 100% ткаенина за влага од полиестер, чудо на нација за перформанси на нација се совршени за носење од училницата до игралиштето. Машинско миење ладно ова лесно одржување, брзо суво поло и спортски студенти ќе бидат на пат во ниеден момент. Направени во најразлични бои одобрени од униформа, овие отпорни на избледени POLO дури имаат и заштита од сонце за да им овозможат на родителите мир на умот, додека студентите се надвор од постигнување на пресметки и заработуваат А. Чуда на нација момчиња Училишна униформа Поло за кратки ракави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кросли Мебел Бискејн Лице Отворено Плетен Седишта Во Собата Во Бело-Две Фотелји, Две Агол Стол ,itланд Огниште

Забавата на отворено е направена без напор со Делот Бискејн 5 парчиња Овој комплет е стилски и издржлив �

DEN 2.67