• Свеж
Rizzy Home khaki килим во волна 5'x8 '

Rizzy Home khaki килим во волна 5'x8 '

DEN 857.92

Од стоката
Достапно е за нарачката

Rizzy Home khaki килим во волна 5'x8 'Rizzy Home khaki килим во волна се одликува со рачно затегната. Боја : црна, кафеава, слонова коска, сива. Материјал : 100% полу -удирана волна од Нов Зеланд. Рака Серж во волна волна. Гаранција : 1 година ограничена. Ултра густ куп. Направено во Индија. Метод на грижа и чистење : Исчистете ги истурите веднаш со размачкана со чист сунѓер или препорачано професионално чистење на крпа, како што се препорачува потребно подлога за килим, не користете ја ритамот за ритам кога се празнувате. Бидете сигурни да ја обележите нашата продавница и да се најавите со вашата е -пошта за да ги добиете нашите специјални понуди!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Националната Заптивка на Коленестото Вратило Се Вклопува изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 1982-ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата Ние нудиме п�

DEN 1.67