• Свеж
ПЕТЕР ЗА РАБОТНИЦИ КОМПЛЕТНИ ЛЕСНИЦИ, ПИНК, БЕЛ И Портокалово

ПЕТЕР ЗА РАБОТНИЦИ КОМПЛЕТНИ ЛЕСНИЦИ, ПИНК, БЕЛ И Портокалово

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Осигурете се дека креветот на вашиот нечиј е пријатна колку што може со овој шармантен сет на Питер зајак. Таа ќе сака да спие во креветот со овие пријатни чаршафи кои покажуваат цветни дизајни во забавни и убави бои. Овој сет за постелнина нуди врвна удобност со својот екстра-мек материјал за микрофибер. Достапно во близнаци или со целосна големина, овој комплет за постелнина вклучува бел поставен лист со шарен цветен и морков, врвен лист во кој се наоѓаат Питер зајак со слатки и забавни цвеќиња и градинарски предмети и двострана перница, се одликува со семејството зајаци . Одличен начин да додадете симпатичен нов изглед во нејзината спална соба, овој сет на Питер зајак, ќе ја направи собата на вашето мало девојче да се чувствува екстра посебна и забавна. Сетот е достапен во комплет за постелнина со големина 3 парчиња или комплет за постелнина со целосна големина 4 парчиња. 100% микрофибер. Design Дизајн на Питер зајак. ★ Забава и шарена : Додадете боја и весела удобност во спалната соба на вашето дете со овој симпатичен цветен лим во кој има Питер зајак . ★ Супер меки постелнини : Изработени за удобност, микрофиберниот материјал е супер мек и долготраен, одржувајќи ги децата пријатна ноќ после ноќ. Овој висококвалитетен сет на листови е траен избор кој е сигурен дека ќе стане омилен во секоја колекција . ★ Лесна грижа : Можете да го фрлите листот поставен во мијалник и фен без да се грижите за избледената боја или потребата од пеглање. Материјалот е отпорен на брчки што го прави одличен избор за просторијата на секое дете. ★ 1 рамен лист 66 ”(w) x 96” (л). ★ 1 Стандарден случај со перница 20 ”(w) x 30” (л). ★ Направено да одговара на стандарден кревет со големина на близнаци . ★ 4 парчиња сет на целосна големина вклучува : ★ 1 поставен лист 54 „(W) x 75“ (L) и одговара на длабок душек од 10-12 ”. ★ 1 рамен лист 81 ”(w) x 96” (л). ★ 2 Стандардни случаи на перници 20 ”(w) x 30” (л). ★ Направено да одговара на стандарден кревет со целосна големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.