• Свеж
Gima Electric Standing биро седи за да застане со двојна моторна сива висина прилагодлива

Gima Electric Standing биро седи за да застане со двојна моторна сива висина прилагодлива

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Материјал : челик, инженерско дрво. Нето тежина : 71 фунти.5) '' x 23 '' x (27. Тешка челична структура и густа дрвена таблета ја прават бирото за пишување стабилна и издржлива. Тешка челична рамка се вчитува до 176 lbscolor : сива. 1 x Електрична стоење биро. Тековна струја на оптоварување : 5а. Горе со големина на биро : 48 '' x 24 '' (L x W). Нема вознемирувачка бучава бидејќи моторот работи непречено и тивко (понизок од 50d B). Брзина : 1 ''/s. Феации : Лесен за ракување со контролен панел со LED дисплеј. 48 '' Десктоп може да смести монитор, лаптоп, глушец, книги и многу други канцелариски материјали. Преку заштита на топлина за поголема употреба на безбедност.Освежете го вашиот стил на работа со нашата ергономска електрична стоење на бирото! Бирото за држачи за седење помага лесно да се постигне бесплатниот прекинувач помеѓу режимите за седење и стоење. Напон : 110-240 V. Во меѓувреме, напредната технологија за борба против собрание го спречува бирото од испакнатини и ви обезбедува безбедност користејќи искуство .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Dorman TO81091PR Предна Лева Надворешна Прачка За Вратоврска За Специфични Модели На Крајслер Доџ, избери Црно Вклопување: 2011

Овој крај на прачката за вратоврска директно ја заменува оригиналната прачка за вратоврска на опремата

DEN 1.00