• Свеж
Извори Креативни 44 Памучен француски петел Цвет стебла за шиење и занаетчиска ткаенина покрај дворот

Извори Креативни 44 Памучен француски петел Цвет стебла за шиење и занаетчиска ткаенина покрај дворот

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уживајте во шиењето со овој извор Креативниот француски петел Цвет, памучна ткаенина што ја продава дворот. Овој дизајн има градина со убави црвени цвеќиња на беж позадина и е одлична за употреба како координативна шема со други дизајни од колекцијата на француски петел. Должината на сечење е 8 јарди. Одлично е за ватирање, занаетчиство, домашен декор и други проекти за шиење. Од експерти до почетници оваа ткаенина може да се користи за создавање уникатни занаетчиски идеи. Оваа 100 проценти памучна ткаенина е мека на допир и е машина што може да се мие. 100% памук. Машина за перење. 44 "ширина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67