• Свеж
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Chevrolet Volt Сите временски заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупна заштита, цр?

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Chevrolet Volt Сите временски заштита за автомобили,

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот на автомобилот Постави за Chevrolet Volt 2020, дизајнирани прилагодени вклопени комплексни контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на подот на вашиот Chevrolet Volt, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко Гроувс Канал вода, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на абење ПВЦ, панталони без БПА Â ¢ Ã ¢ mats се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Ã ã ° F (-60ã ã Â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат душекот на место без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од Доживотна гаранција за вашиот мир на умот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Создаден сино сафир и создаден бел сафир и tsavorite жолто злато позлатено стерлинг сребро

Tsavorite Cut : Round Создадено сино сафир сечење : круг Должина на ланецот : 17инчи Изработено во жолто злато позл�

DEN 0.33

Поински, Дајан Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Прашлив Цут 1

Дајан Поински претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 32х23 Врамено со Уметничко Парче Со Двоен Ѕид З�

DEN 255.52

Детска Капа За Кофа За Мали Деца, Летен Цртан Филм Диносаурус Печатење Краток Обод Заштита Од Сонце Рибарска Капа

Детска Капа За Кофа За Мали Деца, Летен Цртан Филм Диносаурус Печати Краток Обод Заштита Од Сонце Рибарс

DEN 211.04