• Свеж
Време на породилно време и целосен панел со тежина

Време на породилно време и целосен панел со тежина

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пораст од џегингс од време и Тру за да ве одржуваме пријатно во текот на целиот ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина L. приближно. ИНСЕАМ : 29?. Форма што одговара. Повлечен стил; Проширете го горниот панел. Faux предни џебови; Отворете ги џебовите. 56% памук/ 37% полиестер/ 7% тело на спандекс; 95% памук/ 5% панел за стомак Спандекс. Машина за перење. Направено во Виетнам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33