• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Оган во аркадата платно уметност од oshош Биер, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Оган во аркадата платно уметност од oshош Биер, бел мат, црна рамка

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Оган во аркадата„ Канвас уметност од oshош Биер, бел мат, црна рамка : уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Универзитет во Мичиген 14W 11ч Менхетен Црн сингл Мат злато вкоренета Диплома рамка со бонус во кампус слики литограф

Рамка за црна диплома во Менхетен со златен фолија печат на официјалниот универзитет означува и втисна�

DEN 2.67