• Свеж
Замена RBD опашка светлина компатибилна со 2008 година- Dodge Grand Caravan Right Patherner со сијалица

Замена RBD опашка светлина компатибилна со 2008 година- Dodge Grand Caravan Right Patherner со сијалица

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спецификации на производот Одговараат : Директна Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Clear & Red Lenslight Source : Halogen Assembly : Со сијалицата (и) го заменува бројот на OE : 5113204 Abre Places Parts Link Број : CH2801178 Inter Change Part Part Nure : 5113204 AB, CH2801178 Warrany : 1-годишно заинтересирано за нуркање, за да се одрази на Milentailieliale : ОЕ стандарди што се користат во текот на процесот на производство, опашките светла нудат квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да се види во текот на ноќта или во лошо време. Директна замена во согласност со SAE за вашите оригинални опашки. Сертифицирани објекти за контрола на квалитетот на QS9000. Нашиот процес на контрола на квалитетот обезбедува сите производи да исполнуваат строги стандарди за вклопување и издржливост. Станбери до ригорозни тестови за велосипедизам и вредно тестирани во услови на реален свет.Tail Lightwith OE стандарди што се користат во текот на целиот процес на производство, опашните светла нудат квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да се види ноќе или во лошо време. Директна замена во согласност со точката/SAE за вашите оригинални опашки. Безбедносно обезбедување во производство во ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти. Нашиот процес на контрола на квалитетот обезбедува сите производи да исполнуваат строги стандарди за вклопување и издржливост. Станбери до ригорозни тестови за велосипедизам и вредно тестирани во услови на реално свет. Ако OE е опремено.compabtital со следниве возила : Позиција : Right Dodge2008 Grand Caravan Package Packe2008-2010 Grand Caravan (подмодел : C/V, SE, SXT) го заменува бројот на OE : 5113204 AB. Го заменува бројот на делови : CH2801178. Броеви на размени : 5113204 AB, CH2801178. Fits Select : 2010 Dodge Grand Caravan Hero 2008 Dodge Grand Caravan SXT 2009 Dodge Grand Caravan SE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бобрик Нерѓосувачки Челик Тоалет Капакот На Седиштето Диспензерот, Класикасерии, 15. 11, Сатенска Завршница-БОБ221

Сатенската завршница се спротивставува на отпечатоците од прсти Едноделна, беспрекорна конструкција...

DEN 1.67

Губотаре Панталони За Жени Трендовски Женски Харем Панталони, Хипи Палацо Панталони Бохо Џогери Јога Облека Со Џебови

Панталони Чино Женски Обични Модни Кратки Панталони Панталони Цврсти Панталони За Жени Обични Пантало�

DEN 0.67