• Свеж
Колекција на мебел Хампден Ото 30 Винил столче со потпирач за грб, сива, од 2

Колекција на мебел Хампден Ото 30 Винил столче со потпирач за грб, сива, од 2

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Столчето Otto 30 "со потпирач за грб е совршена комбинација на удобност и издржливост . Оваа столица е совршена за секој дом или канцеларија, каде што можеби ќе треба да седите подолг временски период. Челична рамка од 18 мерачи и поставена Винил седиште осигурете се дека можете да работите во удобност и стил. И со капацитет на тежина од 300 фунти, можете да верувате дека оваа столица е изградена за да трае . Еве неколку други карактеристики што го прават столицата Otto 30 " надвор : . Прилагодливи прстени за нозе за додадена стабилност. Фиксни нозе за цврста и стабилна основа. Винил седиште со винил со дебело винил од 1/2 инчи за крајна удобност. 1 година гаранција за дополнителен мир на умот . Па, зошто да почекаме? Додадете ја столицата Otto 30 "со потпирач за грб во вашиот дом или канцеларија денес и уживајте во совршената мешавина на удобност и издржливост! Разновидност : Столицата Ото 30 инчи е совршена за секоја просторија во вашиот дом или канцеларија; користете го како седиште на вашето место канцеларија, студија, па дури и како дополнително седење за гостите, и одлично за децата да ги користат на масата, бројачот, уметноста/домашната работа. Издржливост : Изработено од здрав челик со 18 мерачи и силен густ винил, столчето од Ото 30 инчи може да издржи абење и солза на секојдневната употреба. Удобност : Столицата Ото 30 инчи има удобно поставено седиште и прстен за потпирачи за нозе што обезбедува додадена стабилност и удобност додека седите и отстранлив потпирач за грб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Единство Автомобилски Преден Комплетен Комплет За Склопување На Две Тркала 2004 - Сузуки Форенза, 2-11423-11424-001

Комплетниот Комплет За Склопување На Автомобилската Предна Потпора Со Две Тркала 20042008 Сузуки Форенза, 2

DEN 6171.20