• Свеж
Спектар 4 гума коцки, сет од 6

Спектар 4 гума коцки, сет од 6

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Можете да ги интегрирате овие големи, светли гумени коцки во многу од вашите групни активности. Зачинете стара игра на табли со замена на старата игра за игра за овие разнобојни алтернативи. Децата ќе го сакаат овој мек коцки поставени за својата безбедна и исцедена гумена текстура и брилијантните бои на спектарот се совршени за сортирање и игри за препознавање на бои. Коцката тркалање никогаш повеќе не може да биде ист. Тие се високи 4 "и доаѓаат во портокалова, сина, зелена, жолта, виолетова и црвена боја. Спектар 4" гумени коцки, сет од 6 : одлично за групни активности. Мека, безбедна и исцедена. Совршен за сортирање и игри со препознавање на бои. 1 секоја од 6 бои. Големина : 4 "коцка. Погоден за возраст од 6 години и нагоре. Производот не содржи батерија. 6-парчиња коцки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дозвола Женска Модна Џемперка Лабава Блуза Со Долги Ракави Кружен Врат Обичен Пуловер Падне Печатени Врвови

●Совети~Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини АОХАСЛИ пред Да Нарачате ●Обична Пригода~Овој Ду�

DEN 1.00

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Апстрактни Сини Килими За Современа Област, 8' 12'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.67