• Свеж
Ft. Висок јапонски стил двојно вкрстено решетки Шоџи екран - мед - панели

Ft. Висок јапонски стил двојно вкрстено решетки Шоџи екран - мед - панели

DEN 969.44

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој прекрасен екран на Шоџи се прилагодува на традиционалниот јапонски дизајн елемент за современиот дом. Хартијата со ориз од Шоџи се користи во јапонските домови повеќе од илјада години заради неговиот лесен дизајн, преносливост и проucек. Овој преклопен екран го користи овој временски тестиран материјал во елегантна рамка со двојно крст, која може лесно да се премести и прилагоди за да подели просторија или да обезбеди приватност. Хартијата со ориз од Шоџи обезбедува приватност без да блокира светлина. Спрусната рамка е издржлива и лесна. Елегантна решетка со двојни крстови од предната страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumn Industries Iced чај патент дијаграм пијалок графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3461.76