• Свеж
1 2 w 12 d 24 h h huntington мазен корбел, ела на Даглас

1 2 w 12 d 24 h h huntington мазен корбел, ела на Даглас

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 3 1/2 "W x 12" D x 24 "H HUNTINGTON MOUME CORBEL, DAGLAS FIR.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

AmericanFlat Adventure чека метална линија уметнички украси скулптури акценти за спална соба - модерен wallиден декор со вистинска

Додадете модерен допир на вашиот дом за дома со црна "Авантурата на American Flat, се чека " Метална линија за у�

DEN 2.67