• Свеж
Шик дома Roxette 11-парчен реверзибилен геометриски удобник сет, крал, сиво

Шик дома Roxette 11-парчен реверзибилен геометриски удобник сет, крал, сиво

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Колекција за постелнина за мода напред со сè што ви треба за целосен преуредување на декор во спална соба. Реверзибилниот утешител има шема на Дамаск со геометриско ватирање на лицето и дизајн координирана шема на Дамаск на задната страна. Здолниште за кревети, супер-меки микрофибер листови и перници, дизајнирани координирани шами и украсени деко перници се вклучени за да го завршат изгледот . • Вклучува : 1 реверзибилен пренесување на топлина, печатен удобник, 2 шами, 2 декоративни перници, 1 украсна перница, 1 кревет Здолниште, 1 рамен лист, 1 вграден лист, 2 случаи со перница. • Боја на артикалот : сива. • Материјал : микрофибер. • Реверзибилно : Да. • Инструкции за нега : Машината што ја мие луксузен супер мек кадифен микрофибер - Утешителот е направен со врвен микрофибер со четкан со памук со квалитет на памук за неверојатен ноќен сон. Долу алтернативно хипоалергично полнење - овој шик домашен утешител е полн со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. Стил и удобност - Нашиот утешител на мода напред поставува стил и функција мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобно постелнина. Модел на Дамаск - Моден напред Реверзибилен дизајн со цвеќиња, шема на Дамаск и геометриско ватирање - Боја и дизајн Координирани координирани шами и вклучени декоративни перници. Направено со вас на ум - секој сет е направен со строга контрола на квалитетот и доаѓа со утешител на кралицата, сет на листови, перници, здолниште за кревет, деко перници и шами.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 928-Комплет За Черупка За Стабилизатор На Суспензија За Специфични Модели на CADILLAC Chevrolet gmc одговара избери:

Овој комплет за черупка за стабилизатор на суспензијата е прецизно дизајниран и ригорозно тестиран за �

DEN 3.00

Трговска марка ликовна уметност шеесет и четири четвртини платно уметност од Мишел Калкинс, црна мат, црна рамка

Ова подготвено уметничко дело на подготвено, издвојувано уметничко дело има шарени квартални кругови...

DEN 2.00