• Свеж
Подобри домови и градини пердув исполнет со цврста перница за крзно од крзно, перница за фрлање, 20 20

Подобри домови и градини пердув исполнет со цврста перница за крзно од крзно, перница за фрлање, 20 20

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете малку уникатен стил и личност во вашиот простор за живеење со овој подобар домови и градини со крзно фрлање перница. Има раскошна текстура и е неверојатно евокативна на суштествата што ја инспирираа. Свилената шеф на ова на оваа 20 "x 20 " фрла перница загрева просторија со длабочина на боја. Пополнет е со отстранлив вметнат пердув за додадена удобност и мекост. Корицата е изработена од мешавина од акрилик/полиестер. Само чистење на самото место се препорачува за овие подобри домови и градини со крзно фрлање перница. Има скриено затворање на патент, така што можете лесно да го отстраните за чистење и одржување. Оваа перница е идеална за поставување на дневна, тросед, lovesубов, голема столица, клупа на отворено и многу повеќе. Подобри домови и градини со пердуви исполнети со цврста перница од крзно, декоративно фрлање перница, 20 "x 20" : луксузна текстура на крзно крзно. Вклучен инсерт исполнет со пердув, вклучен. Скриено затворање на патент за лесно отстранување. Покривот е изработен од мешавина од акрилик/полиестер. Се препорачува само чистење на места. Направено во Кина. Димензии на пердув исполнета перница : 20 "x 20".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кросли Мебел Бискејн Лице Отворено Плетен Седишта Во Собата Во Бело-Две Фотелји, Две Агол Стол ,itланд Огниште

Забавата на отворено е направена без напор со Делот Бискејн 5 парчиња Овој комплет е стилски и издржлив �

DEN 2.67