• Свеж
Едноставно Дејзи 16 16 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, Сиена

Едноставно Дејзи 16 16 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, Сиена

DEN 823.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 16 "x 16 " Сиена модерна монограм внатрешна/надворешна перница од нашата колекција Монограм. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток на кој било трем, палуба или внатрешен двор на кој му треба допир на стилска удобност! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ступел Индустрии Пчела Нашиот Гостин Добредојде Игра На Зборови Виолетова Куќа Цвеќиња, 13, Дизајн Од Емили Кромвел

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

DEN 583.84

Теконша Влечење Темперамент Т Конектор Собранието Одговара Атлас Одговара изберете: - ФОЛКСВАГЕН АТЛАС

Карактеристики обезбедува 4насочен конектор за рамна приколка на задниот дел од вашето возило за да ги �

DEN 1.33