• Свеж
Млечна риба Рамка за печатење во сликарство

Млечна риба Рамка за печатење во сликарство

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Рарт од Ендру Клеј. -Пококува сертификат за автентичност. -. -Професионално врамена и поставена на архива без киселина. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. Предмет : -Наутички и плажа/животински свет. Пол : -нетрална. Боја : -Грај/бело. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Уметник : -Андру Клеј. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 12 "H x 18 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 20 " H x 30 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 24 "H x 36 " W x 1.5 "d -големина : -large 33 " -40 ". Големина 48 " H x 72 "W x 1.5 " D -Големина : -вертирана 41 "и погоре. Димензии : големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " d - целокупна висина - од горе до дно : -12 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " D - Севкупна ширина - од страна на страна : -18 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1,5 " D - Севкупна тежина на производот : -5 bs. Големина 16 "H x 24 " W x 1,5 "D - целокупна висина - Врвот до MAAX7274 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Уметнички дела од Ендру Клеј. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина, мат без киселина . Впечаток за врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција. Предмет : Наутички и плажа/диви животни. Пол : неутрален. Боја : сива/бела на сликарство. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (12 "H x 18" W x 1.5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (20 "H x 30" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (24" H x 36 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (48 "H x 72" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - од страна на страна : 18 ". Севкупна тежина на производот : 5 bs. Големина 16" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 16 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 20 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 20". Севкупна ширина - страна на страна : 30 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 24 "H x 36" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства CK5344PW Викугна Или Викуна Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16W, разнобојни

Каролини Богатства CK5344 PW1216 Викуна Или Викуна Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16 W, Р

DEN 1.33

Дете Бебе Девојки Божиќ Божиќ Цртан Филм Елен Писмо Печатени Возбудува Блузи+Панталони Облека За 2 Години

Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА панталони+1 ПАРЧИЊА Ленти За Глав�

DEN 1.00

0. Кт Брилијантен Тркалезен Крој Симулиран Син Сафир 14к Жолто Бело Злато Пасијанс Со Акценти Невестински Сет СЗ 5.75

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 12303.68

Дорман - Автоград - Кутија 703-Врата Шарка Игла И Черупка Комплет Одговара изберете: 1982-ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН, 1985-ШЕВРОЛЕТ АСТРО

Вратете ја леснотијата и практичноста на правилно функционалната врата на возилото со Игла И Комплет З�

DEN 1821.60