• Свеж
Bosch BC BC BOSCH тивко керамички влошки W Хардвер

Bosch BC BC BOSCH тивко керамички влошки W Хардвер

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подлогата за сопирачките на Bosch Disc изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме подлога за сопирачки на диск за буквално секој автомобил на патот денес. Поставите за сопирачките на Bosch Disc се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. BOSCH BC2178 BOSCH тивко керамички влошки w/ хардвер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заштитен знак Ликовна Уметност Канзас Сити Хоризонт Платнена Уметност Од Мајкл Томпсет, Бела Мат, Дрвена Рамка

Предмет : мапстил : современ тип на производ : дрвена рамка, бела подлога, Акрилна Заштитна Марка Ликовна

DEN 1530.08