• Свеж
Тајни богатства женски и женски плус пуловер

Тајни богатства женски и женски плус пуловер

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Без разлика дали работите надвор, трчате работи или само легнувате дома, ќе бидете удобни во оваа женска качулка од тајни богатства. Направено од мека плетена ткаенина, овој врв е четкан од обете страни за екстра-зглобно чувство. Аспираторот за влечење помага да ве заштити од елементите, додека долгите ракави имаат капки на рамената за опуштена силуета. Долниот полите има странични отвори за да ве задржи слободно да се движите. Оваа плетена худи е достапна во разновидни стилови и работи добро во активни и обични ситуации. Тајните богатства Pulенски и женски плус пулвер : 58% полиестер, 38% рајон, 4% спандекс -лем на плетените измислици на плетените ракави со капки, аспирани од страна -Цулско белило кога е потребно, смалете го сувото на ниско ниво и отстранете го навремено, ниско железо доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вилсон, Келси Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловена-Акварел Молив шума Боја Х-Елен Семејство

Келси Вилсон претставува прекрасно 20х20 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Аква�

DEN 431.84

Бенто Бо Јапонски Комплет За Ручек Бо, Контејнери За Подготовка На Оброци Од Слама Од Пченица За Деца И Возрасни

Опис На Производот Материјал : Пченица Слама + ПП Тежина : 0,31 кг Големина : 300МЛ / 500МЛ / 900МЛ Боја : розова (тр

DEN 0.33