• Свеж
Momенска мама од Авиа и јас со долги ракави худи

Momенска мама од Авиа и јас со долги ракави худи

DEN 640.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лизгајте го и одете .. во теретана, на грешки или само во дворот. Оваа дама Авиа Долга ракав Худи беше дизајнирана со удобност во умот. Супер-мека, со опуштен стил и лесен стил на пуловер, оваа качулка е онаа што е, што е, каде било слој на кое било место што секоја девојка му треба во нејзината гардероба. Спарете го со вас омилено кратко или нозе. Совет за стил : Овој врв има и верзија на дете (продадено одделно) за да можете да се совпаднете со вашата девојка! Колку забавно! Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/25% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство. Долга ракав мама и мене худи за жени од Авиа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.