• Свеж
Уникатни поволни цени за складирање на облека за плакари за постелнина сива

Уникатни поволни цени за складирање на облека за плакари за постелнина сива

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Изработено од композитен нетркован материјал од три подножје, здрав и издржлив, без мирис, заштити ја облеката од прашина и влага. Прозорецот за прегледување во предниот дел ви овозможува брзо да видите што се чува во внатрешноста на складирањето. Лесните, преносни и преклопливи кеси за складирање им овозможуваат лесно да се чуваат за да заштедат простор кога не се во употреба. Засилената рачка со два слоја густа ткаенина за да се спречи кинење. Рачката на шевовите за дополнителна јачина за лесен транспорт. Двонасочен патент му овозможува лесно да се лизне по затворањето кога е во употреба, спречувајќи прашина да влезе и да ја задржи облеката уредна. Торба за складирање облека е погодна за чување на вашите удобности, ќебиња, јакни или друга облека за промена на сезоните. Уникатни поволни цени за складирање на облека за организатор на плакари за постелнина сив материјал : неткаени ткаенини. Цврст и издржлив. Прозорец за прегледување. Лесен и преносен. Затворање на патент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Рам пикап Греј класичен тепих автомобили Драги, подни душеци, прилагодено вклопување за 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014,

GGBailey® Classic Car Mats мешаат гроздобер стил со модерна технологија и се изработени од автомобилска згаснувањ�

DEN 1536.00