• Свеж
Activeенски активни хеланки на Капри со чиста панел за мрежи и скриен џеб

Activeенски активни хеланки на Капри со чиста панел за мрежи и скриен џеб

DEN 117.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додека се во чекор со најжешките трендови во модата, нашите висококвалитетни нозе Капри ќе го трансформираат вашиот тренинг! Овие активни жени со високи капри на BSP Capri со мрежа и џебови обезбедуваат лента за половината што удобно ја гушка и ја обезбедува вашата фигура до совршенство. Направено од мек 4-насочен полиестер за влага за влага, овие обезбедуваат максимална покриеност додека се наведнуваат и се протегаат што никогаш нема да сакате да ги соблечете! Прекрасно дизајнирани и лесни, овие хеланки на сите намени се одлични за сите вежби, вклучувајќи јога, бокс, фитнес, трчање, кревање, возење велосипед, вкрстено вклопување или секојдневно секојдневно облекување. Купувајте BSP (Подобра спортска изведба) за да го завршите крајното искуство на спортски перформанси и мода. Должина на капри. Висока половината. Внатрешни џебови за медиуми. Направено од мек 4-насочен полиестер за влага за влага. Детали за чиста мрежа. Висококвалитетна ткаенина. Одобрен тест за сквоти!. Сите хеланки на целта се одлични за сите вежби или секојдневно секојдневно носење. Материјал : 88% полиестер, 12% спандекс. Упатства за нега : Да се ​​исчисти, машинско миење ладно. Да се ​​исуши, воздухот/спуштете го суво на тивок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дезодоранс За Нубиско Наследство Сите Видови Кожа Абисинско И Чиа Семе Направено со Фер Трговија Шеа Путер 2. оз

Нашиот 24Часовен Природен Дезодоранс е збогатен Со Пропандиол, тестирана и ефикасна природна дезодоран�

DEN 207.84