• Свеж
Кирби машки и голем машка екипаж на француски тери крпа, големини S-3XL

Кирби машки и голем машка екипаж на француски тери крпа, големини S-3XL

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Постигнете ги starsвездите со оваа џемпер на екипажот на Кирби. Оваа удобна џемпер е направена од мека француска териска крпа и има обратни акценти. Темно-сината боја џемпер има манжетни ракави, класичен екипаж и опуштено вклопување. Предниот вез има слика на Кирби и логото. Задолжително за секој обожавател. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; Ребрест екипа; Мека француска териска крпа. © Лабораторија Nintendo и Hal, сите права се задржани. Кирби француска териска крпа маичка за мажи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бар Рака Стол Во Собата За Градина Двор Балкон Базен HDPE Пластични Граѓа Адирондак Стил Отворено Столици,, Тиркизна

ТОРВА Сите Временски Бар Столици се достапни за семејството и пријателите да се релаксираат на отворен�

DEN 1.33