• Свеж
DesignArt Затегнување завеса

DesignArt Затегнување завеса

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овие орхидеи и цветни тропски цвеќиња завеса. Оваа елегантна завеса на фармата е отпечатена со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее и е рачно изработена на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа црвена завеса целосно и безбедно да се мие машината. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Џемпер За Деца Секојдневен Fall Зима Топла Висока Јака Кадифен Дебел Пуловер Дуксери Џемпер Со Кружен Врат Со Долг Ракав

***** Нова Табела Со Големини **** * Препорачана возраст : 23 Години Големина : 100 Биста : 54см / 21.26 "Ракав : 33см / 12.

DEN 271.84