• Свеж
Без граници Јуниори Ча Ча Топ

Без граници Јуниори Ча Ча Топ

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Не добива никаква појава од ова! Прекрасно и зависно, без граници Cha Cha Top обезбедува стил што ќе го достигнете повторно и време повторно со цветни детали од чипка и ласкави ракави на трепет. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лажичка вратот со детали за клучеви. Кратки ракави на рафли. Двојно ниво пред. Сеопфатно цветно печатење. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Ниво на врвот на рафле за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumpell Industries самопортрет како апостол Павле класичен Рембрант сликарство сликање црна врамена уметничка печатена wallидна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 719.84