• Свеж
Премиум потковица за штала на вратата на вратата на вратата W 6 'песна за 3 8 врати, бакарна вена

Премиум потковица за штала на вратата на вратата на вратата W 6 'песна за 3 8 врати, бакарна вена

DEN 751.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни за повеќето тешки, цврсти дрвени врати. Нивниот едноставен, рустикален дизајн додава шарм на секој декор. Изберете од суров челик или 16 различни бои на палто во прав. Со три достапни опции за закачалка на вратите и неколку можни конфигурации за единечни врати или парови со двојази, нашиот стандарден хардвер за серии може да се прилагоди за да ги вклопи повеќето влезови. Достапни се и хардверски комплети за додавање на бајпас. Браќа Голдберг, АД произведува хардвер за домаќинства и индустриски во Денвер, Колорадо, САД уште од 1897 година. Нашата посветеност за квалитет, занаетчиство и вредност е вградена во сè што правиме. Вклучува : 2 Стандардни серии Hands Horseshoe Hangers, 2 постојки на патеки, 2 блокови против скокови, подот T-Guide и сите потребни завртки, завртки, растојанија, итн. За една врата . за 1 3/8 "дебела врата. Тежина. Тежина. Ограничете го 600 lb. Едноставниот, рустикален дизајн додава шарм на кој било декор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

0. Кт Брилијантен Тркалезен Крој Симулиран Син Сафир 14к Жолто Бело Злато Пасијанс Со Акценти Невестински Сет СЗ 5.75

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 12303.68

Вестин 23-Е-Серија во. Круг Чекор Бар Должина Кабината Одговара изберете: 2006-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2006-МЕРКУР ПЛАНИНАР

Вбризгување обликувани полимер чекор рампа дијаметар тркалезни цевки и се специфични дизајни на возил�

DEN 2153.92