• Свеж
Време и време женските сандали со слајдови со два бенд

Време и време женските сандали со слајдови со два бенд

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Од време се лизгаат во овие класични сандали и се вратат и уживајте во тотална удобност. Трендовски обликуван нога со лесен дизајн ги прави овие сандали што ќе ги достигнете повторно и повторно во денови на топло време. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали/надворешна плоча на Ева. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Дизајн на отворен пети; две ленти со прилагодливи токи; Контраст обликувана нога; текстуриран ѓон. Onените со две ленти од време и TRU.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ - Да Живее Ѕидниот Постер Од Кралот На Тиквата Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Ова Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред БожиќДа Живее Ѕидниот Постер Од Кралот На Ти�

DEN 3.33