• Свеж
Детска индустрија Детска илустрација на шумски мечки и илустрација хипстерски чаши за мустаќи, 30, дизајн од Рејчел Ниман

Детска индустрија Детска илустрација на шумски мечки и илустрација хипстерски чаши за мустаќи, 30, дизајн од Рејчел Ниман

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Совршено за празно полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за виси . Дизајн од Рејчел Ниман.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Компатибилен Со Iphone Телефон Случај, Акварел-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај за iPhone 8

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 399.84