• Свеж
Дури ифло - седиште за автомобил за новороденчиња, загатка од џунгла

Дури ифло - седиште за автомобил за новороденчиња, загатка од џунгла

DEN 6879.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Земете го вашето бебе со себе безбедно и удобно за време на вашите долги патни погони со седиштето за новороденче Discovery 5. Со безбедносна лента од 5 точки, вашето дете ќе остане безбедно и безбедно на ова седиште за деца со задниот дел од патувањето во текот на патувањето. Со EPS-отплата на енергија од ЕПС, ова седиште за бебиња за бебиња обезбедува одлична заштита на главата на странично влијание за вашето бебе. Ова конвертибилно седиште за автомобили, исто така, располага со пиво -крошна за да го задржи вашето дете безбедно од елементите. Можете лесно да го пренесете ова седиште од автомобилот во вашиот дом бидејќи има база на престој во автомобил. Со рачка во форма на Z, ова седиште за новороденчиња може да се носи погодно. Освен што е функционален и заштитен, исто така е лесно да се соберат и е идеално за бебиња со тежина од 5 до 22 килограми. Durnflo Discovery 5 седиште за новороденчиња, загатка од џунгла : само заден дел, за новороденчиња од 5 до 22 килограми. Тестирано од странично влијание. Ова седиште за бебиња Discovery 5 е дизајнирано и тестирано за структурен интегритет на ниво на енергија приближно 2x федералниот стандард за тест за несреќи. Ексклузивната рачка со Carright Z обезбедува иновативен дизајн за полесно носење. Основа за престој во автомобил овозможува лесен трансфер од дома до автомобил. Лагер за пена што апсорбира енергија обезбедува дополнителна безбедност и удобност. Пивотирањето на крошна помага да го засенчи вашето бебе. Собрани тежина на производот : 10,3 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Затемнување Дејтон Цврст Џеб За Затемнување На Прачка Енергетски Ефикасен Панел За Завеси, Сина Базен, 42 x95

Искусете ја темнината, тишината и убавината на енергетски ефикасните Завеси За Затемнување Панелите за

DEN 407.84

Inktastic мојот 1-ви Денот На Благодарноста-симпатична Тиква Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Мојот 1ви Денот На Благодарностасимпатична Тиква Долги Ракави Ползавец Inktastic мојот 1ви Денот На Благода�

DEN 0.33

На UL Наведени AC DC Адаптер За Ruckus Zonefle Серија Безжичен Пристап Точка AP Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Дома Полнач

FITE На UL Наведени AC / DC Адаптер За RuckZone Flex 7300 Серија Безжичен Пристап Точка AP Кабел За Напојување КАБЕЛ PS �

DEN 0.33

Женски Панталони Трендовски Јога Компресија Каприс Хеланки Тренингот Се Лизга Шорцеви Велосипед Шорцеви Панталони

Големина : С Половината : 68см Колк : 86см Должина : 16см Големина : М Половината : 70см Колк : 88см Должина : 17см Г

DEN 367.84

Намести Го Моето Место Апстрактен Современ Геометриски Врамен Поглед Квадрат Модерен Кадифен Двобоен Висок Низок Тепих

Достави Моето Место носи за вас овој тепих за покривање на подот е дизајниран како долгорочно решение з�

DEN 720.00

Женски Костими За Капење Костими За Капење Танкини Топ Со Шорцеви За Момчиња И Спортски Градник За Капење Суи

94"Должина На Врвот : 62см / 24.37" Дводелни костими за капење за жени атлетски танкини топ со шорцеви за момчи

DEN 399.84