• Свеж
Ханкук Динапро на 285 70- С гума

Ханкук Динапро на 285 70- С гума

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Dynapro AT2 испорачува супериорен спој на секаде, сите теренски перформанси за вашиот SUV или кросовер. Тоа ја погодува совршената рамнотежа помеѓу вонредните влечење и манирите на патот. Преземете кал, нечистотија, снег или мраз бестрашно. Се одликува со гаранција програма што вклучува гаранција од 60,000 километража. Само гума - тркалото не е вклучено. Тип на гума : SUV/лесен камион сите терени. Страничен allид : Нацртајте бели букви. Опсег на оптоварување : Е (10 парчиња).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства Bb2851pw Куче Куќа Колекција Далматински Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W, повеќебојни

Каролини Богатства BB2851 PW1216 Куче Куќа Колекција Далматински Платно Ткаенина Декоративна Перница 12 H x16 W,

DEN 302.08