• Свеж
Време на празници за повеќе камиони, обвивка за подароци, 40 квадратни метри.

Време на празници за повеќе камиони, обвивка за подароци, 40 квадратни метри.

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сезоната за надавање на празници е веднаш зад аголот! Додадете малку расположение на вашите подароци за одмор оваа година со време на одмор 40 ”x 200 квадратни метри. Секоја ролна на завиткување мери долга 60 метри ширина од 40 инчи, во вкупна вредност од 200 квадратни метри. Оваа хартија е лесно понатаму и се сече за да ги вклопи повеќето кутии за кошули и други мали и средни кутии со кутии. Секоја ролна е заштитена со филм за смалување. Светлите и смели бои прикажани во овој дизајн координираат добро со други торби за подароци за време на празници, ознаки за подароци, лакови за подароци и лента. Вашиот подарок ќе биде сигурен дека ќе се истакне под елката оваа година со време на одмор 40 ”x 200 квадратни метри. Време на празници Мулти -камиони обвивка за подароци, 40 "x 200 квадратни метри. 40 инчи ширина. 60 стапки во должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ксинруи Вештачки Грозје Матирано Дизајн Реални Не Венеат Гума Симулација Растенијата Фау Овошје Реквизит Дома Декор

Опис : Вештачкото растение е дизајнирано во форма на гроздови со мраз, што е природно и реално, со целосн�

DEN 0.33

Секси Долна Облека За Жени Жени Секси Мода В-Вратот Прашка Без Ракави Цвеќиња Чипка Вез Градник Костум Дозвола

Жените Секси Мода VВратот Прашка Без Ракави Цвеќиња Чипка Вез Вез Костум за Градник информации За Произ�

DEN 335.84