• Свеж
Super Revlon Bustrous Lip Gloss - # Небото розово од Revlon за жени - 0. Оз сјај за усни

Super Revlon Bustrous Lip Gloss - Небото розово од Revlon за жени - 0. Оз сјај за усни

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој ладилник за шампон е сенка што ќе ја постигне. Исплакнете и доживејте свиленкаста мека без да користите балсам потоа, наместо тоа, користете производ за оставање на ваш избор. Овој ладилник за шампон е сенка што ќе ја постигне.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Миленичиња Куче Мачка Обука Послушност Црн Свирче Суперсоничен Звук Теренот Тивка Обука Свирки Миленичиња Материјали

Опис : Гласниот звук е најголемата предност на оваа ставка и е причина што свирчето е популарно кај луѓе�

DEN 4735.84