• Свеж
Кул високиот врв Рамка за печатење во сликарство

Кул високиот врв Рамка за печатење во сликарство

DEN 255.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Артек од Моли Роснер. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално врамени и монтирани. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. Тема : -Сил живот. Пол : -нетрална. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Тип на производ : -ПИНТ. Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 30 "h x 45 " w x 1.5 "d - големина : -иверирана 41 " и погоре. Димензии : Големина 30 "H x 45 " W x 1.5 "D - целокупна висина - од горе до дно : -30 ". Големина 30 "h x 45 " w x 1.5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -45 ". Големина 30 "h x 45 " w x 1.5 "d - целосна длабочина - предна до грб : -1,5 ". Големина 30 "H x 45 " W x 1.5 "D - целокупна тежина на производот : -9 bs. MAAX7849 Карактеристики пристигнуваат подготвени да висат. Уметнички дела од Моли Роснер. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално врамен и монтиран. Највисок квалитет на ГИКЕЛЕ Печати на архивска хартија со висока резолуција. Предмет : Сè уште живот. Пол : Неутрален. Боја : разнобојно. Временски период : Современ : Мали 18 "-24". Големина (16 "H x 24" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (20" H x 30 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (24 "H x 36" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Големина (30" H x 45 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре. Големина (40" H x 60 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре. Димензии со големина 12" H x 18 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 12 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 18". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16" H x 24 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 16 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 20" H x 30 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 20 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 30". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 24" H x 36 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 36". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 8 bs. Големина 30" H x 45 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 30 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 45". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 9 bs. Големина 40" H x 60 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 60". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Дезен Темнослатегра или Темнослатегреј Зелена Површина Килими, 6'9'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Дезен Темнослатегра или Темнослатегреј Зелена Површина Кил�

DEN 966.08

Нов КАПА Сертифициран Премиум Замена Патнички Опашка Светло Собрание, Одговара 2014-Шевролет Силверадо 1500

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 2464.80