• Свеж
Време и време женски плус големина џемпер од џемпер со целосна поштенска јакна

Време и време женски плус големина џемпер од џемпер со целосна поштенска јакна

DEN 1000.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пријатна на време и џемпер од џемпер од Тру. Удобно слој што ве одржува топло и тостично цела сезона. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Средна тежина. Стојат јака. Затворање на поштенски патенти. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Јакна од џемпер од патент од џемпер за жени со плус големина од време и Тру.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.