• Свеж
Колекција на списанија жени Кресида Крискрос каишот наредени сандали со потпетици

Колекција на списанија жени Кресида Крискрос каишот наредени сандали со потпетици

DEN 623.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата сандала за блок -потпетици Кресида од колекцијата ournouree ќе ви ги разгали улиците, оставајќи да се чувствувате посигурни отколку пред да заминете. Со нивната еластична веганска кожа, закопчана лента за глуждот, лента за крцкање и отворено тркалезно пети, овие сандали ќе ви го дадат целиот стил што ви треба за да ги носите за секоја пригода. Како бонус, нивната лоша мастила ќе ги остави нозете да се чувствуваат удобно како да сте сè уште во кревет. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 1 1/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 1 1/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Магла Светло Собрание, Одговара 2015-Форд Експедиција

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 489.60

Трговска марка ликовна уметност „Аделаид Австралија Скај“ портрет iii 'платно уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно уметнос

DEN 704.00

Miabella Carat Carat T.D.W. Мулти-обоен дијамантски прстен со мулти-бои родиум позлата со сребрен прстен на кластерот

Задебелен како вашиот дух и стил, овој дијамантски прстен во Миабела (третирано зелено, третирано коњак

DEN 2127.84