• Свеж
Ексцентричен тропски папрат од студски индустрии остава апстрактна вазна на растенијата, 30, дизајн од Даниела Сантијаго

Ексцентричен тропски папрат од студски индустрии остава апстрактна вазна на растенијата, 30, дизајн од Даниела Сантијаго

DEN 583.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 2 парчиња, секоја врамена од 24 х 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. А . Уметнички дела се однесуваат на : вазна; Тегла; Грнчарство; Растение во саксија; Растенија; Засадувач; Билки; Билки; Таблета; Затворен; Цвеќе; Цвет; Цветниот аранжман; Украс; Цветен дизајн; Апстрактна; Геометриски; Образец; Минималистички; Тропски; Розова; Брановидна; Рамка; Избалансиран ;. Дизајн од Даниела Сантијаго.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фурхавен Пет Производи Кадифен И Велур Ортопедски Софа Стил Пет Кревет За Кучиња И Мачки-Длабок Базен, Џамбо

Длабок Базен Бои : Еспресо Микро гел мониста помага да се одржи креветот поладен додека мемориската пен�

DEN 1.67