• Свеж
Оригинална инспиративна нараквица со агат - зелена - всушност можам

Оригинална инспиративна нараквица со агат - зелена - всушност можам

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оригинална нараквица за инспирација на агат - зелена - всушност можам да можам - оригинален 8мм агат - 22мм дискови од не'рѓосувачки челик - не'рѓосувачки челик Акцент розов кутија дизајни, произведува и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по достапни цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Внатрешна рачка на вратата компатибилна со 1998 година- Honda Accord 1999- Одисеја фронт, лев возач сива рамка со хромирана

Специфични производи Количина Продадена : Продадена индивидуално дополнување / финиш : сива рамка со хр�

DEN 303.20