• Свеж
Panенски Дри-моор јадро панталони

Panенски Дри-моор јадро панталони

DEN 207.36

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сакате совршен секојдневен Капри, обидете се со Данскин сега женски Дри-Мор Каприс за вашиот Capris. Без разлика дали трчате со работи или го потете во омилената класа, овие Каприс ќе ве остават суви со нашите својства за крик. Удобната лента за половината на контурата се движи со вас и скриениот џеб ја држи вашата кредитна картичка, клуч или други скапоцености. Данскин сега женски Dri-More Core Capri Pants : Црна и морнарица : 90% памук, 10% спандекс. Хедер Греј : 62% памук, 33% полиестер, 5% спандекс. Означете бесплатна истска лента за половината. Без ознака за дополнителна удобност. 22 "Inseam. Технологија за влага за влага. Машинско миење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Единствени поволни цени Pajенски пижама постави свила кратки ракави и панталони цветни сатенски комплети

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Карактерис

DEN 489.44

Комплет за предна сопирачка за напојување со дупчат и слотирани ротори и керамички влошки за сопирачките K4634

Овој комплет за стоп на електрична енергија е дизајниран да обезбеди ниска надградба на прашина и без б�

DEN 4271.84