• Свеж
Данскин сега Девојче за гимнастика Стартер Пак, 4-пакет, големини со 4-16

Данскин сега Девојче за гимнастика Стартер Пак, 4-пакет, големини со 4-16

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Крајниот сет за крајната гимнастичарка, Данскин сега ја покрива со сите опрема што треба да биде нејзина најдобра. Starter Pack вклучува : еден леотард; Еден биктард; еден пар танцови шорцеви; еден пар шорцеви за велосипеди; Две врски за коса. Леотард : без ракави; Графички принт; Странични странични вметнувања. Biketard : без ракави; Графички принт; Копчиња и тркач назад. Шорцеви за танцување : печатење на сите; еластична половината. Шорцеви за велосипеди : цврста црна; еластична половината. Направено со изработка на спандекс што е лесно да се носи и мие. Леотард, Бикетард и Танц шорцеви : 84% рециклиран полиестер/14% спандекс; Шорцеви за велосипеди : 100% најлон. Машина за перење. Увезени. Стартер за гимнастика Пак за девојки од Данскин Сега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Почетна Динами Триполи Џули Модерна Граница Внатрешна Надворешна Површина Тепих, Теракота Слонова Коска, 5 '2 х7 ' 2

Подобрете го вашиот внатрешен или надворешен простор со домашната динамика триполи џули внатрешна / н�

DEN 868.32

екипвз Машки Спортски Панталони Машки Џогери Спортски Панталони Тенок Фит Тренингот Панталони Жолта, Л

Печатени Панталони и Модни Машки Стапала Лабави Лежерни Удобни Панталони За Чипка Харлан Машки Лежерни

DEN 479.84