• Свеж
Време и време женските сандали со слајдови со нозе

Време и време женските сандали со слајдови со нозе

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Започнете со удобност со времето и сандалите со слајдови со нозе на Tru. Оваа сандала обезбедува удобност и поддршка благодарение на перничената стапало и издржлива надворешна плоча. Дизајнот за лизгање го прави лесно оф-и-оф, додека дебелите ленти и големите акценти на тока додаваат дополнителна талент на кој било стил. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Ева надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики на удобност : Контурирана нога; Удобност ѓон. Slideенски слајд сандали со стапало од време и Tru.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глупости неутрални тонови геометриски агат форма апстрактно сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.00

Сенка трева машка камо камо не'рѓосувачки челик свадбеник со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

DEN 398.24