• Свеж
Сет за вечера со јагода Serratta 16-парчиња

Сет за вечера со јагода Serratta 16-парчиња

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сетот за вечера со 10 јагода Serratta 16-парчиња има современ и софистициран дизајн кој е соодветно за скоро секоја пригода, без разлика дали станува збор за семеен оброк или социјално дружење. Оваа комплетна поставка за вечера со јагода со лесна грижа за четири е безбедна микробранова печка и машина за миење садови. Овој современ сет за вечера вклучува четири чинии за вечера, четири плочи за салата, четири чинии за супа/житни култури и четири чаши. Сите парчиња во 10-те улица јагода Serratta 16-парчиња сет за вечера се изработени од порцелан. 10 јагода улица Serratta Serratta 16-парчиња сет за вечера : услуга за 4. сет вклучува : 4 чинии за вечера. 4 плочи за салата. 4 чинии за супа/житни култури. 4 чаши. Микробранова и машина за миење садови. Направено од порцелан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ниуер Менс Цветни Хавајски Кошули Краток Ракав Копче до Плажа Кошули Ноќен Клуб Свадба Партија Сврти Јака Кошула

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчиња Стил : Мажи Цветни Кра

DEN 0.67

Stuple Industries Отворено земја Фармленд пејзаж жолто сено кауни со модерно сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 337.76

Трговска марка ликовна уметност „Рустикален Валентин велејќи дека јас платно уметност од Кетлин Пар МекКена

Уметник : Кетлин Пар МекКеннасубјект : Типографија Стил : Модерни рустични производи Тип : Галерија обви�

DEN 253.76