• Свеж
Обергон за нож на ножеви Елдрис

Обергон за нож на ножеви Елдрис

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

5.63 "Севкупно. 2.5 " Сатен заврши не'рѓосувачки сечило. Дупка за ленти. Модар патлиџан Две полимерни рачки и обвивка. Комплетот вклучува Паракорд, секундарно заклучување и минималистички стартер за пожар. Синтетичка обвивка на ременот. Бокс со висечки јазиче. Обергер за нож на ножеви Елдрис.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ниуер Менс Цветни Хавајски Кошули Краток Ракав Копче до Плажа Кошули Ноќен Клуб Свадба Партија Сврти Јака Кошула

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчиња Стил : Мажи Цветни Кра

DEN 0.67

Гроздобер Колекција На Јаболка Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Никси

Колекцијата На Гроздобер Јаболка претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х32 Врамено со Уметничко �

DEN 911.84