• Свеж
Сечилото на косилка од Орегон

Сечилото на косилка од Орегон

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сечилото на косилка за трева на Орегон Gator G5 стои до кој било обем на работа со подобрени перформанси за сечење, што останува поостри и посилни подолги од стандардниот сечило на производителот. Не е сечило за замена. Тоа е надградба. ["", "5/8 ", 6 поени starвездена дупка "," X -тенденска должина на сечење ја оптимизира ефикасноста на сечење со секоја револуција "," Тунфрам карбид е "фузиран " во сечилото - создавајќи Ултра-тврд слој на работ на сечење и зголемување на времето помеѓу заострувањето „,„ Поголемата ширина и дебелина го проширува животот на сечилото и овозможува подолг лак за кревање да го подобри торбичката и прекривањето “,„ Gator Mulcher® обезбедува почиста, поефикасна перформанси за сечење Може да ја елиминира потребата за торба, заштеда на време и кавга „,„ Агресивниот агол на сечилото го зголемува протокот на воздухот за да ги истурка остатоците одгоре и за супериорно торбирање или странично празнење “,„ одговара на различни модели на питомци на младенчиња “].

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства BB5374PW Овозможува Танцување Ленен Чај Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16W, разнобојни

Каролини Богатства BB5374 PW1216 Овозможува Танц Лен Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, разнобојни О

DEN 2.00

Апстрактни индустрии за апстрактна виолетова леопард разиграна шарена џунгла дрво црна врамена од Патриша Пинто

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 0.67

Животни од Сиднеј, миленичиња, кои сликаат задебелување од Пат Саундерс-бела декоративна перница за фрлање

Куче над светла лента со позадина Уметност : Пат СаундерсВајт Предмет : животни Стил : Современ и совреме

DEN 191.84