• Свеж
ДизајнАрт „Островот Праслин Остров Сејшели плажа“ Печатење на морски плажа

ДизајнАрт „Островот Праслин Остров Сејшели плажа“ Печатење на морски плажа

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа прекрасна уметност на плажи плажи е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на под -рамка од дрво од 1 инчи за отпечатоци од мала големина или под -рамка од 1,5 инчи дрво за отпечатоци со голема големина (40x30 60x28 ..) Обезбедувајќи го платното да се научи и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за виси. Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства ЦК5686ВАЛВ Рагдол Мачка Љубов Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, Црвена, 12Х12, разнобојни

Каролини Богатства CK5686 WALV Ragdoll 1 Мачка Љубов Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, Црвена, 12 X12, мултиколирани М�

DEN 222.40

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Високо Без Грб Потресени Зелено-Сини Метал Затворен-Отворен Барстол

Украсете која било област во вашето живеалиште или комерцијална установа со оваа мултифункционална ме�

DEN 2.33

Каролини Богатства JMK1041JMAT Едрилица Синди Сју Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 l x

Каролини Богатства JMK1041 JMAT Едрилица Синди Сју Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 D

DEN 319.84