• Свеж
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Создаден бел сафир жолт златен блиц, позлатен сребрен прстен за ангажман на солза солза

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Создаден бел сафир жолт златен блиц, позлатен сребрен прстен за ангажман на солза солза

DEN 2128.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Заслепување на сите со оваа Миабела создаде бел сафир солза на солза на ореол. Изработено во бујно жолто злато, позлатено сребро, има круша, сет, креирано бел сафир, кој е избркан во центарот со ореол од 31 тркалезен, поставен од бел сафир скапоцени камења (8 х 5мм) и исто така се одмори на својот бенд. Полиран на брилијантен сјај, овој гламурозен прстен е совршен за невестата. Координирајте го овој прстен со солза со која било обична или деловна облека за да изгледа паметно и стилски. Направено во сребро. Yellowолто злато блиц позлатено сребро. 1-7/8 КТ. Т.Г.В. Создаде бел сафир. Создаден бел сафир исечен : круша и круг. Камења поставени од пронг. Ширина на опсегот : 1,5мм. Прстен за ангажман на ореол со солза. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 604-Активатор НА Вратата ЗА Мешавина НА HVAC За Специфични Модели на Honda одговара изберете: 2012-ХОНДА ГРАЃАНСКИ

Овој активатор на воздушната врата директно го заменува оригиналниот погон на одредени години на возил

DEN 440.00

Карилон Родолит Прстен, Скапоцен Камен Кластер 1. кт Стерлинг Сребрен Прстен За Жени, Големина На Прстен: 6

Карилон е бренд Дефиниран За Убавина кој има широка колекција На Сребрен Накит со Скапоцени Скапоцени К

DEN 470.72

Антички Месинг Кафеава Средна Тежина 2-Насочна ЈКК Јакна Одвојување На Патент-Боја Кафеава - Направена Во Сад

#5 Антички Месинг Кафеава Средна Тежина 2Насочна ЈКК Јакна Одвојување На ПатентБоја Кафеава #570Изработен

DEN 2.33