• Свеж
Студената индустрија „Ступел индустрии Органски лисја од лисја сложени неправилни правоаголни шема, 19, дизајн од Лани Лорет

Студената индустрија „Ступел индустрии Органски лисја од лисја сложени неправилни правоаголни шема, 19, дизајн од Лани Лорет

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : дрва; Геометрија; Лист; Лисја; Занает; Индустриски; Органски; Столарница; Фабрика;. Дизајн од Лани Лорет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.