• Свеж
Злато над сребрена софија текстурирана изјава широк опсег прстен

Злато над сребрена софија текстурирана изјава широк опсег прстен

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кога станува збор за накит, понекогаш едноставен е начинот да се оди. Иако може да изгледа контраинтуитивно, чистиот и класичен изглед често може да даде смела изјава. Оваа колекција на прстени со текстура на текстура на Стерлинг Сребрена Софија илустрира колку може да биде зачудувачки едноставен. Овие кул прстени се изработени од сребро, и имаат кул текстурирани детали за да создадат возбудлив изглед. Тие се одлични за спарување со секојдневниот изглед, или мешање и совпаѓање со други парчиња за драматични вечерни погледи. Jewelersclub злато над среброто Софија текстурирана изјава Широк опсег прстен : Изработено во злато над Silver Prefect за кој било пригоден опсег мери 22мм L x 9mm Wlearn повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Недостаток на девојчиња за девојки Униформа за девојчиња, се протегаат плетенка фустан со плетенка, големини 4-16

Симпатична и стилска училишна униформа скокач од Wonder Nation ќе ја однесе до главата на часот Измислувањето

DEN 399.84