• Свеж
Машка голема и висока рамна рамна предна форма на фустан

Машка голема и висока рамна рамна предна форма на фустан

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Останете остри додека уживате во придобивките од удобноста и издржливоста. Направено со директно вклопување, овој стил се наоѓа пониско на половината и е директно од бутот до глуждот. Колку што е лесно да се носи како што е да се грижите, овој пантолонек фустан е машина што може да се мие и се прави со не-железо материјал за да можете да го носите директно од фен. Носењето не-железо оди директно од фен надвор од вратата. Лесна грижа : Машината што може да се мие за да можете да ја носите директно од фен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ксинруи Вештачки Грозје Матирано Дизајн Реални Не Венеат Гума Симулација Растенијата Фау Овошје Реквизит Дома Декор

Опис : Вештачкото растение е дизајнирано во форма на гроздови со мраз, што е природно и реално, со целосн�

DEN 0.33