• Свеж
Artид од artид од црна мастила Елена Реј

Artид од artид од црна мастила Елена Реј

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Донесете индустриски и мрачен тон во вашиот дом или канцеларија со галерија со црно мастило од црно мастило, завиткано платно од Елена Реј. Ова апстрактно платно печати добро парови со друг модерни стил на wallид во зачудувачки и уникатен галерија wallид или сам како дел од изјавата. Работата на Елена прави одлична работа за создавање мирен и поканувачки простор и може да се користи со палети со муталипни бои. Ова рачно испрекинато парче се печати со употреба на живописно UV мастило на високо квалитетно, лесен, но сепак издржливо платно, испружено преку рамка за дрво од топола, што го прави совршен додаток на вашиот простор за живеење без потреба од хардвер во тешка категорија или оштетувачки wallsидови. Платното се протега во стил на завиткување на галерија за јасни и чисти агли. Црното мастило на Artwall од Елена Реј доаѓа во најразлични големини, 48x48 & 36x36 "Севкупно. Сè што е потребно за брза инсталација е единечна нокти по панел, чекан и ниво и ќе бидете на пат до вашиот пат до простор за живеење сонувај! Направено по нарачка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дмкпв Платформа Пета Сандали За Жени Партија Желе Чевли За Деца Дете Марија Џејн Сандали Жени Пета Сандала Бела 2

Буци Сандали Со Потпетици На Платформа За Женски Партиски Косплеј Желе Чевли За Деца Мало Дете Мери Јап�

DEN 271.84

Посебен Случај За Samsung Galaxy S плус-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак-Расипан Милениум-Црвен И Бел

Ова куќиште За ултратенка тврда пластична обвивка Samsung Galaxy S9 ПЛУС Со Различна Обвивка ги покрива грбот и

DEN 2.67

Есенски Дуксери Со Долги Ракави Преголеми Жени Цврст Лабав Пуловер Зимски Дуксер Секојдневна Улична Облека

Модниот дуксер со пуловер е изработен од удобни памучни и полиестерски ткаенини, ткаенината е мека и уд�

DEN 1.00

метал бадминтон клуч синџир три-димензионални бадминтон турнир клуч синџир приврзок спорт спорт симпатична приврзок

Карактеристики : Едноставен и едноставен дизајн; синџир на клучеви полиран преку ригорозен процес; доба

DEN 319.84